Transplantacja Zdrowie Siła Ruchu – najwyższy czas odkryć ją w sobie!

Siła Ruchu – najwyższy czas odkryć ją w sobie!

veneo doppelherz tekst 6 kollagen11

Człowiek jest stworzony do ruchu. Wie o tym każdy, kto regularnie ćwiczy lub uprawia sport. Energia jaka towarzyszy aktywnemu trybowi życia przekłada się nie tylko na siłę fizyczną, ale też dobry nastrój i pozytywne nastawienie. Co jednak, kiedy na naszej drodze pojawiają się przeszkody i nie możemy być aktywni?

Przeszkody zazwyczaj dzielą się na dwie kategorie: mogą to być rzeczywiste sytuacje utrudniające nam uprawianie sportów lub zwykłe wymówki.

Za wymówkę uznać możemy pracę, która angażuje nasze siły tak, że czujemy, iż po jej zakończeniu jedyne co nam pozostaje, to usiąść przed telewizorem i scrollować ekran telefonu. Wymówką jest również brak czasu. Prawda jest taka, że jest to kwestia priorytetów życiowych i wewnętrznej motywacji. Zawsze znajdzie się czas na coś, na czym naprawdę nam zależy!

Poczuj swoją Siłę Ruchu!

Siła Ruchu to świetna przygoda, do której można dołączyć w każdym momencie. Należy jednak dbać regularnie o odpowiednią ilość kolagenu w organizmie. Kolagen jest białkiem, które stanowi jeden z głównych składników chrząstek, ścięgien i innych tkanek łącznych. Jego ilość w organizmie spada, poczynając od 25 roku życia, czyli im starsi jesteśmy, tym ilość kolagenu w organizmie jest mniejsza. Warto więc postawić na dietę bogatą w to białko, czyli rosoły, salcesony, golonki, galarety. Można również uzupełnić codzienną dietę poprzez spożywanie odpowiednich suplementów diety, np. preparatem renomowanego niemieckiego producenta Doppelherz® system KOLLAGEN 11.000 PLUS, który można kupić w aptekach. Suplement diety zawiera: aż 11 000 mg płynnego Kolagenu Peptan® popartego badaniami naukowymi, chondroitynę, czyli ważny składnik chrząstki stawowej, więzadeł i mazi stawowej, miedź pomagającą w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych.

Oprócz tego w jego skład wchodzą witaminy: wit. C pomagająca w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki, wit. D pomagająca w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w prawidłowym wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Suplement występuje w nowoczesnej formie gotowych do wypicia płynnych ampułek o smaku owoców leśnych. Można zabrać taką ampułkę na wycieczkę, trening, do pracy, zmieści się do każdej kieszeni. Jeśli należysz do osób aktywnych, prawdopodobnie taka wygodna forma przyjmowania preparatu będzie ci w pełni odpowiadała, ponieważ w niczym cię nie ogranicza. Jedno opakowanie Doppelherz® system KOLLAGEN 11.000 PLUS zawiera 30 ampułek po 25 ml, co wystarczy na miesiąc suplementacji.

veneo doppelherz silaruchu bannery silaruchu 6 1 20200703

Pozwól więc sobie na odkrycie prawdziwej Siły Ruchu! Ćwicz, uprawiaj sport i korzystaj z dobrego nastroju, który wyzwalają w tobie wydzielające się pod wpływem aktywności endorfiny!

Źródła:

https://mojasilaruchu.pl/produkty/doppelherz-system-kollagen-11-000-plus

https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kollagenie/postaw-na-fakty-i-rozpraw-sie-z-mitami-o-kolagenie

Monika Morąg, Agnieszka Burza, Budowa, właściwości i funkcje kolagenu oraz elastyny w skórze, Journal of Healthy Studies and Medicine, nr 2, 2017

Krzysztof Kaczyński, Andrzej Ignaciuk, Kolagen i jego rola w organizmie człowieka, Food-Forum, 4(20)/2017

Comments are closed.