Transplantacja Uroda Zabieg powiększania piersi – zmień się nie do poznania

Zabieg powiększania piersi – zmień się nie do poznania

powiększanie piersi

Zmienia się wiele w naszym podejściu do kwestii operacji plastycznych. Dziś nie jest to już temat tabu, a mówi się o tym coraz głośniej i dosadniej. Korzystny wygląd, poczucie bycia piękną osobą to wartości, o które wiele osób zabiega. Zupełnie słusznie, bowiem dzisiejszy świat często wymaga od nas odpowiedniej prezencji. W Polsce coraz popularniejsze stają się rozmaite operacje plastyczne, w tym również te z zakresu ginekologii oraz operacje piersi. Jakie są typowe oczekiwania pacjentek? Kiedy można przystąpić do zabiegu powiększania piersi?

Każdy zabieg w klinikach wykonujących operacje plastyczne poprzedzony jest wywiadem medycznym, który przeprowadzany jest przez chirurga, a w razie konieczności konsultacja obejmuje również wykonanie pewnych podstawowych badań. Dzięki temu można wstępnie zakwalifikować pacjentkę do zabiegu, a także upewnić się, że jej stan zdrowia na to pozwala i zabieg nie będzie stanowił zagrożenia dla zdrowia i życia. Sama operacja może być oczywiście wykonana na kilka sposobów, a jednym z ciekawszych jest przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu uzyskujemy niezwykle estetyczny i przede wszystkim naturalny efekt zabiegu.

Powiększanie piersi jest również zabiegiem wykonywanym pod znieczuleniem ogólnym. Warto wybierać znane i sprawdzone kliniki, a unikać ofert, które wydają się podejrzane, np. z powodu zbyt niskiej, niewspółmiernej ceny.

Kiedy warto poddać się zabiegowi powiększenia piersi

Oczywiście zbyt mały biust w niektórych przypadkach może stać się naszym kompleksem. Żyjemy w świecie dość mocno określonych kanonów piękna i często, gdy nasze ciało się im zbyt mocno wymyka, czujemy się źle. Naturalnie nie każda kobieta w taki sposób postrzega swój biust, ale w wielu przypadkach tak właśnie jest i gdy piersi są zbyt małe warto rozważyć operację powiększenia piersi. Nie istnieje jasne kryterium jeżeli chodzi o rozmiar biustu do powiększenia, ponieważ jest to kwestia bardzo subiektywna. Większość pacjentek rzecz jasna posiada naturalny biust w rozmiarze 0 lub A, ale zdarzają się również przypadki, w których na operację decydują się kobiety z większymi piersiami. Więcej informacji o zabiegu znajdą Państwo na stronie kliniki Linea Corporis czyli https://www.lineacorporis.pl/operacje-plastyczne-dla-kobiet/powiekszanie-piersi.

Efekty operacji

Zarówno w przypadku protezy anatomicznej, jak i innych metod, zwykle uzyskane efekty są bardzo zadowalające i przede wszystkim trwałe. Nie trzeba ponawiać operacji po kilku latach i możemy cieszyć się jędrnym i pięknym biustem znacznie dłużej. W klinikach zawsze będziemy mogli zobaczyć zdjęcia pacjentek wykonane przed oraz po zabiegu, co z pewnością uzmysłowi nam jak dobrze prezentuje się biust po takiej operacji.

Comments are closed.