Transplantacja Specjalizacje lekarskie Czym jest praca z energią? Bioenergoterapeuci Gdańsk

Czym jest praca z energią? Bioenergoterapeuci Gdańsk

praca z energia bioenergoterapeuta

Bioenergoterapia to wpływanie dobroczynną energią przechodzącą z uzdrowiciela duchowego na osobę, której zasoby energetyczne zostały nadszarpnięte. Bioenergoterapeuci z Gdańska i innych miast używają zabiegów do oczyszczania biopola, usuwają blokady i wszelkie inne zakłócenia w przepływach. Zobacz, jakie korzyści przynosi bioenergoterapia.

Poznaj Zbigniewa Jana Popko – Mistrza bioenergoterapii, uzdrowiciela duchowego i nauczyciela świadomego życia. Obszar jego działania wykracza daleko poza granice Trójmiasta. Sesje uzdrawiania odbywają się bowiem przez internet i są dostępne dla wszystkich chętnych – niezależnie od miejsca zamieszkania.

Bioenergoterapeuci Gdańsk

Mistrz bioenergoterapii Zbigniew Jan Popko poprzez swoją stronę internetową, pokazuje drogę ku najlepszej wersji siebie. Obecnie, dzięki platformom takim jak YouTube, bioenergoterapeuci przeprowadzają sesje uzdrawiania na odległość. Gdańsk, Wrocław czy inne miasto lub wieś – Twoja lokalizacja nie ma dla nich znaczenia, ponieważ energia nie zna pojęcia odległości. Bioenergoterapeuta może być tuż obok lub tysiąc kilometrów dalej, a jego moc będzie tak samo silna i efektywnie uzdrawiająca.

Warto wiedzieć, że ok. 70 procent wszystkich chorób jest spowodowane zaburzeniami w sferze energii. Dbając o swoje ciało i umysł, można zatroszczyć się o siebie w 20 procentach. Nie bagatelizuj pola energetycznego, które stanowi pozostałe 80 procent.

Medytacja na kanale YouTube

Zbigniew Jan Popko jest znany między innymi ze swoich medytacji uzdrawiających prowadzonych na kanale POPKO.TV. Niektórzy ludzie na początku reagują na nie dość sceptycznie. Są przyzwyczajeni do kontaktu fizycznego i zażywania lekarstw podczas procesu leczenia. Bioenergoterapeuta oczywiście to rozumie, ale mimo to wie, że warto spróbować i na własnej skórze przekonać się, jak działa medytacja uzdrawiająca. Dobry bioenergoterapeuta nigdy nie namawia do przerywania leczenia zgodnego z medycyną tradycyjną. Nie przestawaj słuchać swojego lekarza – uwierz jednak w moc oddziaływania energetycznego.

Prawo wolnego wyboru pozwala zaufać temu, kogo wybierzesz. Bioenergoterapia pomaga poprawić zdrowie i prowadzi do wzrostu sił witalnych – jednym słowem jest to homeostaza całego organizmu! Po sesji z bioenergoterapeutą dalszą pracę można wykonywać samodzielnie poprzez:

  • zdrowe odżywianie i suplementację;
  • wysiłek fizyczny poprawiający sprężystość komórek;
  • rzucenie nałogów i destrukcyjnych przyzwyczajeń;
  • unikanie niskich wibracji – w tym stresu, złości i zawiści.

Wahadełka i talizmany – półkulka duża srebrna z cyrkonią

Zakłócenia w polu energetycznym pojawiają się nieustannie, ponieważ człowiek emituje energię, ale także pobiera ją od innych. Gdy w polu energetycznym pojawia się istota niskowibracyjna o silnym biopolu, może to wpłynąć niekorzystanie i pozbawić energii innych ludzi w bliskim otoczeniu. Jak się przed tym bronić? Skorzystaj z wahadełka lub talizmanu ładowanego duchowo przez Mistrza bioenergoterapii. Na stronie popko.pl znajdują się różne modele – w tym półkulka duża srebrna z cyrkonią, wahadełko pozłacane lub szczerozłoty model z kulą i łańcuszkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *