Transplantacja Uroda Kombajn kosmetyczny 6w1 – jakie daje możliwości?

Kombajn kosmetyczny 6w1 – jakie daje możliwości?

sprzęt kosmetyczny wielofunkcyjny

Medycyna estetyczna funkcjonuje nie od dziś i od dawna ludzie z niej korzystali. Niemniej jednak, to właśnie teraz jest jedną z najpopularniejszych dziedzin medycyny, z której chętnie korzysta wiele osób. Nic dziwnego, ma ona na celu znaczącą korektę wyglądu, a tym samym poprawę jakości życia – mowa jest o osobach, które zmagają się z poważnymi problemami skórnymi i defektami towarzyszącymi od urodzenia. Dla jednych, zatem ta dziedzina nauki będzie drugą młodością, a dla innych kluczem do normalnej codzienności. Jak sprawdzi się tu kombajn kosmetyczny 6 w 1?

Czym jest medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która zajmuje się dbaniem o wygląd. Obejmuje ona działania i zabiegi przeprowadzone przez lekarza posiadającego prawo do wykonywania zawodu. Niemniej jednak nie jest to odrębna specjalizacja, zatem może ją uprawiać każdy, kto odbył odpowiednie szkolenia. Zakres działania oparty jest na dwóch torach. Pierwszy z nich dotyczy profilaktyki starzenia się. I tutaj wpisują się bowiem wszystkie zabiegi mające na celu zachowanie młodego wyglądu i otrzymania drugiej młodości. Zabiegi będą się, więc sprowadzać do poprawienia jędrności i funkcjonowania skóry, a przez to do zachowania przez dłuższy okres czasu świeżości. Kuracje również będą obejmować likwidację zmarszczek.

Natomiast, drugi nurt dotyczy usuwania wszelkich niedoskonałości. Terapie zatem będą się sprowadzały do modelowania sylwetki, usuwania mankamentów skóry – przebarwień, brodawek, nieestetycznych znamion itp. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna oferuje, z pewnością, zabiegi małoinwazyjne i dostępne dla każdego. Niemniej jednak, po odbytym zabiegu, pacjent wraca do domu i codziennej aktywności.

Zabiegi medycyny estetycznej

Kuracje z zakresu medycyny kosmetycznej zazwyczaj nie są obciążające i w małym stopniu ingerujące w organizm ludzki – nie niosą bowiem ze sobą ryzyko powikłań i powstania blizn. Medycyna estetyczna, która zastosowana jest z należytą dokładnością i zachowaniem profesjonalizmu, często pozwala na uniknięcia konieczności poddania się chirurgii plastycznej. Dlatego też, jest coraz popularniejsza.

Kombajn kosmetyczny 6w1

Kombajn kosmetyczny 6w1 (czytaj więcej) to nowoczesne urządzenie, które pozwala uzyskać natychmiastowe efekty. Natomiast wyposażenie w sześć głowic zabiegowych pozwala na skuteczniejsze wykonanie zabiegów kosmetycznych w salonie.

To wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone jest do realizacji kuracji takich jak: mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego, ultradźwięków / ultrasonoforeza, Photon Therapy, BioLift oraz Hot-Cold. Aparatura ta ma nie tylko wiele zastosowań, ale również oznacza się z nowoczesnym designem i ekskluzywnym wykończeniem, co powoduje, że gabinet kosmetyczny przybiera niebagatelnego charakteru. Kombajn 6w1 wyposażony jest w przejrzysty, funkcjonalny i intuicyjny panel sterowania LCD.

urządzenie premium 6w1

Jakie zabiegi wykona kombajn kosmetyczny 6w1?

Sprzęt ten posiada wiele funkcji, które pozwolą na wykonanie:

 1. Mikrodermabrazja diamentowa – bezinwazyjna kuracja polegająca na wygładzeniu skóry przy wykorzystaniu sterylnych ostrzy diamentowych, które za zadanie mają ścierać wierzchnią warstwę skóry.
 2. BioLift – terapia mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach, pobudzając przy tym odbudowę kolagenu i elastyny.
 3. Ultradźwięki / ultrasonoforeza– fala dźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon do kolagenu, powodując tym samym znaczne wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry.
 4. Hot-Cold – dzięki głowicy ciepło-zimno następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych i szybkie wchłonięcie substancji odżywczych.
 5. Skin Scrubber(peeling kawitacyjny / ultrasonic peeling) – zabieg, który pozwoli na dogłębne oczyszczanie skóry, poprzez usunięcie nadmiaru sebum z porów, zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.
 6. Photon Therapy – leczenie skóry za pomocą spektrum kolorów:
 • Biały – dotyczy jasnej i piegowatej skóry, znacznie redukuje melaninę,
 • Czerwony – rewitalizuje skórę starzejącą się i obwisłą,
 • Zielony – dotyczy skóry z rozszerzonymi naczynkami, plamami, możliwość zrobienia liftingu oczu i usunięcia worków pod oczami,
 • Niebieski – dotyczy skóry, która miała do czynienie z zapaleniem,
 • Żółty – cera matowa, poprawia limfy i aktywuje komórki,
 • Fioletowy – przyspiesza regenerację komórek,
 • Niebieskozielony – zwalcza nadwrażliwość, redukuje widoczność naczyń włoskowatych.

Czy warto kupić wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne?

Bez wątpienia sprzęt ten nie należy do najtańszych. Natomiast w dłuższej perspektywie czasowej inwestycja się na pewno zwróci, ze względu na dużą funkcjonalność aparatury i podniesienie jakości pracy. Jest to bowiem jedno urządzenie, które umożliwia przeprowadzanie całego szeregu zabiegów oraz ich łączenie w kompleksy zabiegowe.

Profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne dla medycyny i kosmetologi możesz zobaczyć na stronie polskiego producenta: https://medikapoland.pl/pl/4-kombajny-kosmetyczne-premium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *