Transplantacja Uroda Możesz walczyć ze swoimi zmarszczkami

Możesz walczyć ze swoimi zmarszczkami

botoks

Posiadanie zmarszczek na twarzy nie jest oczywiście w żadnym stopniu powodem do wstydu – ale wiele kobiet tak właśnie do tego podchodzi. Od dłuższego czasu media wmawiają im, że starzenie się skóry to oznaka zaniedbania – co wcale nie musi być prawdą. Nie da się jednak na pewno zaprzeczyć temu, że faktycznie mnóstwo pań decyduje się w mniej lub bardziej inwazyjny sposób zająć tym problemem. Co robimy? Kupujemy drogie kremy, zapisujemy się na botoks, unikamy słońca i masujemy twarz.

Miasto Łódź botoks wykonuje obecnie praktycznie codziennie – kliniki są obłożone, bo kobiety chcą poradzić sobie ze zmarszczkami szybko i na długi czas. Chociaż ta metoda nie zapewnia nam trwałych rezultatów – na pewno efekty są widoczne szybciej niż w przypadku najlepszych nawet kremów. Czasami najlepsze jest jednak tak naprawdę połączenie kilku dostępnych metod – a im zaczniemy dbać o skórę wcześniej, tym lepiej będzie ona wyglądała w przyszłości.

Co można robić?

Możesz na pewno zadbać o skórę i o cały swój organizm od środka – poprzez zdrowe odżywianie i ewentualną suplementację. Pij dużo wody i dowiedz się u lekarza, czy masz jakieś niedobory witamin – a potem rób wszystko, aby dostarczyć swojemu ciału wartościowych składników odżywczych. Mnóstwo kobiet w taki właśnie sposób znacząco poprawia wygląd swojej skóry, włosów i paznokci.

Na pewno nie zaszkodzi nikomu także dodatkowa dawka ruchu – to właśnie dzięki temu mamy potem więcej energii i ogólnie czujemy się dużo lepiej. Będąc jednak na zewnątrz – nie zapominaj o ochronie przed promieniami słonecznymi. Opalając się bardzo mocno szkodzimy naszej skórze – żadne zabiegi czy kremy nie naprawią szkód, które wyrządzi nam przez lata słońce. Krem z filtrem musi na stałe zagościć w naszej codziennej pielęgnacji.

Więcej opcji

Botoks to zabieg, po który sięgamy najczęściej, jeśli chcemy rozpocząć walkę ze zmarszczkami. Kremy są skuteczne – ale potrzeba wielu miesięcy lub nawet lat, aby faktycznie zauważyć tutaj konkretne rezultaty. W przypadku botoksu już po dwóch tygodniach mamy tak naprawdę spokój – mięśnie zostają sparaliżowane i nawet przez rok czasu na naszej twarzy nie powinny tworzyć się żadne zmarszczki.

Przygotuj się tylko na to, że botoks wykonywany jest przy pomocy igieł – a to zawsze wiąże się z delikatnym bólem. Można skorzystać ze znieczulenia, ale jakiś stopień dyskomfortu dalej pozostanie. A jeśli uznasz, że botoks nie jest dla Ciebie i wolisz jednak sprawdzić jakiś krem – wybieraj takie produkty, które mają naturalny skład i nie są przesadnie tanie. Słabej jakości kosmetyki bardziej szkodzą naszej skórze niż niestosowanie niczego – warto sobie to więc dobrze przemyśleć. Sprawdź ofertę Eskulap Medycyna Estetyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *