Transplantacja Uroda Przeszczep włosów metodą FUE WAW DHI

Przeszczep włosów metodą FUE WAW DHI

przeszczep wlosow fue waw
Problem łysienia dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn bez względu na wiek. Przyczyny wypadania włosów mają przeróżne podłoże, od czynników genetycznych i hormonalnych po środowiskowe. Stresujący tryb życia, niskoodżywcza dieta, nadużywanie metod stylizacyjnych przez kobiety – to wszystko wpływa na osłabienie cebulek włosa i jego wypadanie. Gdy problem jest zaawansowany, preparaty apteczne, zmiana diety oraz małoinwazyjne zabiegi mogą okazać się niewystarczające. Wówczas, warto rozważyć skorzystanie z przeszczepu włosów FUE, oferowanego przez Klinikę OT.CO.

Na czym polega przeszczep włosów FUE?

Przeszczep włosów FUE to innowacyjna metoda, uznana za najbardziej skuteczną na świecie. Jest to transplantacja autologiczna – czyli to sam Pacjent jest dawcą mieszków włosowych. Do jej przeprowadzenia nie używa się skalpela, nie ma także konieczności zakładania szwów. Każdy zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem zajmującym się chirurgią odtwórczą włosów. Jeśli przebiegnie pozytywnie – Pacjent zostaje zakwalifikowany do operacji.

Przeszczep przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie wywołuje żadnych reakcji bólowych. Na początku specjalnym, zaawansowanym technologicznie urządzeniem, pobiera się zdrowe mieszki włosowe z wyznaczonego obszaru — najczęściej jest to potylica. Cała procedura jest małoinwazyjna, pozostają po niej jedynie drobne strupki, a miejsca wykorzystywane do pobrania stają się niewidoczne. Pozyskany materiał poddaje się analizie, a następnie nieuszkodzone mieszki wszczepia się we wcześniej znieczuloną okolicę biorczą. Jednocześnie można przeszczepić około 10 000 włosów. Na koniec zabiegu nakładana jest specjalna maść, a Pacjent opuszcza klinikę ze specjalną wyprawką zawierającą profesjonalne preparaty pielęgnacyjne.

Efekty przeszczepu włosów FUE

Nie bez powodu zabieg okrzyknięto najskuteczniejszym na rynku – jego efekty są niesamowite. W zaledwie kilka godzin uzyskamy włosy, o jakich zawsze marzyliśmy. Panowie pozbędą się na zawsze problemu łysienia na głowie, a także odzyskają piękny, gęsty zarost. U Pań transplantacja włosów pozwala widocznie zagęścić fryzurę, zapomnieć o łysieniu na tle hormonalnym i odzyskać pewność siebie. Przeszczep włosów FUE to doskonała metoda na korektę brwi, owłosienia okolicy łonowej oraz zamaskowanie blizn. Z zabiegu korzystają również osoby po przeszczepach skóry głowy czy po radioterapii.

Wszczepione mieszki włosowe przyjmują się w 99%, są także odporne na działanie pochodnych testosteronu, w związku z tym pozostają z nami już na całe życie.

Gdzie się zgłosić na zabieg przeszczepu włosów?

Ważne, aby zabieg transplantacji włosów został przeprowadzony przez profesjonalistów, w klinice medycyny estetycznej. Mamy wtedy pewność, że otrzymamy kompleksową opiekę, wizyta przebiegnie komfortowo i w przyjaznej atmosferze, a efekty spełnią nasze oczekiwania. Przeszczep włosów metodą FUE, podobnie jak inne zabiegi kosmetyczne, konsultacje z lekarzami różnych dziedzin oraz specjalistyczne badania, takie jak  usg urologiczne posiada w swojej ofercie Klinika OT.CO w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *