Transplantacja Zdrowie Transplantacja włosów w Turcji – komfort i wysoka jakość leczenia

Transplantacja włosów w Turcji – komfort i wysoka jakość leczenia

po transplantacji wlosow

Wypadanie włosów to coraz powszechniejszy problem. Dotyczy osób w różnym wieku, również ludzi młodych, kobiet i mężczyzn. Przyczyny wypadania włosów są zróżnicowane, włosy mogą wypadać wskutek występujących chorób, stresu, złej diety, czynników genetycznych. Niestety, czasami leczenie czy zmiana diety nie przynosi oczekiwanych rezultatów. W wielu wypadkach jedyną skuteczną metodą na naturalne włosy jest transplantacja. Jakie metody przeszczepu włosów są najbardziej skuteczne? Gdzie wykonać zabieg?

Transplantacja włosów Turcja

Turystyka medyczna cieszy się coraz większą popularnością. Polacy wyjeżdżają za granicę i tam wykonują zabiegi m.in. z dziedziny chirurgii estetycznej. Wynika to z tego, że koszty leczenia są często niższe niż w Polsce, a standardy medyczne na dużo wyższym poziomie. Klinika transplantacji włosów Jack Strong Hair w Stambule zaprasza wszystkich Polaków, którzy chcą wykonać skuteczny i profesjonalny zabieg przeszczepu włosów. Turecka klinika należy do najnowocześniejszych tego typu placówek w Europie. Pacjenci mogą liczyć na zabieg wykonany w komfortowych warunkach, przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Polacy, którzy zdecydują na przyjazd do Turcji, nie muszą martwić się brakiem znajomości języka. Klinika zapewnia wszechstronną pomoc, pacjenci mogą korzystać z usług tłumacza oraz opiekuna, który pomaga zorganizować wyjazd, kupić bilety itp. W cenie zabiegu zapewniony jest nocleg, wyżywienie, a także środki pielęgnacyjne, potrzebne po przeszczepie włosów. W przypadku przeszczepu włosów leczenie można połączyć z wypoczynkiem i zwiedzaniem pięknych okolic. Transplantacja włosów Turcja to najwyższe standardy w rozsądnej cenie. 

Przeszczep włosów w Turcji

Powiększająca się łysina to powód ogromnych kompleksów, które powodują niską samoocenę i obniżenie poczucia własnej wartości. Osoby, które tracą włosy, szukają sposobu, aby znów cieszyć się bujną czupryną. Klinika w Turcji wychodzi naprzeciw potrzebującym i proponuje skuteczne metody transplantacji włosów. Przeszczepy są bezpieczne, nie ingerują w naturalne procesy organizmu. Badanie oraz wywiad z pacjentem pozwala dobrać najbardziej odpowiednią metodę. Najczęściej wykonywany jest przeszczep włosów fue oraz przeszczep DIH. Oczywiście ważne, aby zabieg wykonywał doświadczony lekarz w dziedzinie przeszczepu włosów, który wie, co zrobić, aby przywrócić gęstość fryzury. W Jack Strong Hair zabiegi wykonują lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają metody, usługi kliniki przewyższają oferty podobny placówek. Oprócz skuteczności pacjenci mają zapewnioną opiekę przed i po zabiegu, mogą liczyć na komfortowy pobyt w klinice. Dzięki temu, że rekonwalescencja po zabiegu jest krótka, leczenie można połączyć z turystyką. Cena przeszczepu włosów w Turcji jest niższa niż w Polsce, plusem jest brak ukrytych opłat i prowizji

Metody przeszczepu włosów

Klinika w Turcji wykonuje transplantacje włosów dwoma metodami. Metoda FUE pozwala uzyskać efekt pełnej gęstości włosów już po jednym zabiegu. Do transplantacji wykorzystywane są szafirowe ostrza zamiast stalowych, dzięki którym blizny są niewidoczne, a czas rekonwalescencji jest bardzo krótki. Przeszczep włosów metodą fue polecany jest dla osób z łysieniem androgenowym, które jest plagą ostatnich czasów. Inna skuteczna metoda przeszczepu włosów to DIH. Nie wymaga golenia głowy, polecana jest dla kobiet i przy małym ubytku włosów na głowie. Po zabiegu pacjenci mogą liczyć na naturalny wygląd wykonanego przeszczepu włosów. 

Osoby, które szukają profesjonalnej kliniki, powinny sprawdzić ofertę Jack Strong Hair oraz dowiedzieć się, ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji. To doskonała opcja, o której przekonało się już wielu polskich pacjentów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *